Obchodní podmínky

Provozovatelem internetového obchodu je společnost Toptrade Production, spol. s r. o, která je prodejcem veškerého nabízeného zboží. Zajišťuje jeho prodej, záruční  servis a  náhradní díly

Plná adresa: Toptrade Production,  spol s r. o.,  Palackého  500,  Holešov 769 01, DIČ: CZ16367642

Obchodní podmínky: internetového obchodu se řídí níže uvedeným nákupním řádem, jakož i platnou legislativou a obchodními zvyklostmi. Veškeré nabízené zboží pochází od autorizovaných dovozců a oficiálních distributorů pro ČR, je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce či dovozce.

Objednání zboží: odesláním internetové objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky, vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami a zároveň potvrzuje svou způsobilost k právním úkonům. Pokud zákazník při zadávání objednávky správně vyplní e-mailovou adresu, bude mu na ni doručena kopie objednávky jako potvrzení zapsání objednávky do objednávkového systému e-shopu. Pokud neodejde kopie objednávky na zadanou e-mailovou adresu, v nejbližším možném termínu nás kontaktujte. Objednávka je vždy považována za závaznou pro obě strany, není-li dohodnuto jinak. Objednávka nad 2.000,-- Kč bez DPH doprava zdarma, do této částky dopravné a balné na 1 balík 300,-- Kč bez DPH.

Pro veškeré vyřízení objednávky je potřeba vyplnit veškeré kontaktní údaje. Vaše údaje nebudou poskytnuty dalším osobám. Vaše údaje a e-mailová adresa zůstane registrována v naší databázi.

Ochrana osobních údajů: některé údaje, poskytnuté při využívání internetového obchodu mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Tímto zákonem se řídíme a činíme vše pro to, abychom tyto osobní údaje ochránili.

Storno objednávky ze strany kupujícího: objednávku lze stornovat telefonicky, případně e-mailem, pokud je objednávka přijatá a zboží nebylo expedováno. V případě pozdějšího zrušení objednávky má prodejce nárok na náhradu škody, především prokazatelných nákladů spojených s expedicí zboží.

Storno objednávky ze strany prodávajícího: provozovatel internetového obchodu má právo stornovat objednávku nebo její část v případě, že se objednané zboží během vyřizování objednávky přestane vyrábět nebo dodávat na český trh, případně se výrazným způsobem změní jeho cena. O zrušení objednávky bude zákazník informován. Pokud již hodnotu objednaného zboží ve stornované objednávce uhradil, bude mu příslušná částka vrácena v nejbližším možném termínu.

Dodací lhůta: pokud je objednané zboží skladem expedujeme jej do 3 pracovních dnů ode dne, kdy vám byla objednávka potvrzena. Ostatní zboží zasíláme dle dodacích termínů našich dodavatelů zpravidla však do 14 dnů. Potvrzení objednávek provádíme e-mailem nebo telefonicky. V případě, že by měla být dodací lhůta delší, budeme Vás informovat.

Převzetí zásilky: při převzetí zásilky rozbalte obdržené zboží z originálních obalů ještě za přítomnosti řidiče a přesvědčte se, zda je obsah v pořádku. V případě zjištění poškození zboží ihned sepište s řidičem přepravní služby protokol o poškození a zásilku nepřebírejte. Řidič má veškeré podklady pro reklamaci dopravy u sebe. Obratem také informujte náš internetový obchod, z jakého důvodu jste obdržené zboží nepřevzali. Co nejdříve se s Vámi spojíme a dohodneme dodání nové zásilky. Pokud jste převzali neporušený balík, prohlédněte si zboží bez zbytečného odkladu, v tentýž den dodání. Na chyby v množství nebo záměny nás informujte na e-mail reklamace@toptrade.cz nebo tel. 00420 777 777 408. Na pozdější reklamace tohoto typu nebude brán zřetel. V případě reklamace je nutné ke zboží přiložit kopii dokladu o zaplacení.

Odstoupení od smlouvy ze strany kupujícího: provozování internetového obchodu se řídí zákonem 367/2000 Sb. Poskytujeme tedy 14 denní záruku vrácení peněz v případě nespokojenosti s obdrženým zbožím. Občanským zákoníkem se neřídí nákup společností na IČO!

Podmínky vrácení peněz:

  • Doručení zásilky do 14 dnů od obdržení zpět do naší společnosti.
  • zboží odeslat balíkem, DOBÍRKY NEAKCEPTUJEME!
  • k zásilce musí být přiložen daňový doklad, který jste obdrželi společně se zbožím.
  • uveďte způsob, jakým chcete zaslat peníze za vrácené zboží.

Po obdržení a kontrole vráceného zboží Vám zašleme zpět částku odpovídající ceně zboží buď na Váš účet, nebo složenkou (způsob uveďte v průvodním dopise).

Pří vrácení zboží můžeme účtovat manipulační poplatek až 400,--Kč bez DPH.

Zboží nesmí nést znaky používání či jinak znehodnocené a musí být zabalené v originálních obalech spolu s veškerým příslušenstvím. Ke zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty a to včetně faktury a záručního listu. Následně bude zákazníkovi převedena příslušná částka, která bude snížena o poštovné a další prokazatelné náklady spojené především s expedicí.

Postup pro výměnu a vrácení zboží:

  1. Nejprve nás o vrácení či výměně předem informujte na našem kontaktním telefonu 777777408 nebo e-mailu reklamace@toptrade.cz
  2. Po dohodě zboží zašlete poštou na adresu: Količín 25, balík poslaný na dobírku nepřevezmeme!
  3. Balík se zbožím musí obsahovat: platný doklad o koupi, stručný popis zda se jedná o vrácení či výměnu (uveďte za jaké zboží chcete vyměnit), zpáteční adresu a telefon.
  4. Po přebrání a kontrole zásilky Vám bude neprodleně částka v plné výši uhrazena na Váš účet nebo Vám zašleme nové zboží dle Vašeho výběru.
  5. Poštovné a balné hradí při vrácení i výměně zákazník. V případě že jde o naši chybu hradí poštovné firma Toptrade Czech.

Záruka a reklamace: reklamace vyřizujeme dle platného zákona č. 634/1992 Sb. S dokladem o koupi. Záruční doba platí ode dne předání zboží kupujícímu nebo při prodeji konečnému uživateli. Prodávající poskytuje záruku na úplnost a jakost objednaného zboží. Záruka je zpravidla 24 měsíců, není-li uvedeno jinak. Pokud kupující u zboží, které vyžaduje odbornou instalaci, tuto podmínku nesplní, nebude následná reklamace uznána. V případě zjištění jakékoli závady u zboží, které chcete reklamovat, nás, prosím, ihned informujte. My se Vám co nejdříve ozveme písemně či telefonicky, nejpozději však do 7 dnů. Poté kupující vyplní reklamační list, který si může vytisknout zde nebo si jej sám vyhotoví. Reklamační list musí obsahovat: katalogové označení výrobku, datum prodeje, množství tohoto výrobku a popis závady. Tento list zašlete spolu s kopií dokladu o zaplacení se zbožím na adresu prodávajícího běžným balíkem.

Odpovědnost za správnost údajů: informace na webových stránkách jsou zčásti přebírány od třetích stran a mohou obsahovat věcné a technické nepřesnosti či typografické chyby a mohou být aktualizovány bez předchozího upozornění. Prodejce tedy nemůže bezvýhradně garantovat správnost jejich obsahu. Prodejce nenese vůči jiné straně odpovědnost za škody, způsobené použitím informací z internetového obchodu nebo odkazových webových stránek, nebyly-li tyto informace na přání zákazníka následně písemně potvrzeny ze strany prodejce.


TopTrade Production - obchod nářadím
[www.toptradeczech.cz]


VYHLEDÁVÁNÍ
Rychlá objednávka - eshop
Katalog
Velkoobchod a výroba
Stavebniny
Kontakty
Obchodní podmínky